Махра Велсофт оптом

Не нашли товар на сайте, оставьте заявку менеджеру

Главная | Textile Plaza Оставить заявку
Завантажити ще

Махра оптом в Україні

Махра оптом — дуже затребуваний вид тканини, завдяки своїм перевагам і широкій сфері застосування. Насправді махра — це м'який, красивий і екологічно чистий матеріал, який має високу міцність.

Склад і структура махри

Махра складається з натуральної бавовни або льону, деякі виробники також додають синтетику (до 20%), щоб збільшити термін служби тканини. Цей матеріал своїми властивостями і структурою схожий з ворсом, але при цьому махра має більш низьку щільність і міцність, ніж ворсові вироби. Поверхня тканини покрита петлями різної висоти, які впливають на зовнішній вигляд тканини і її довговічність.

Види махри

Махрова тканина може мати різну щільність (до 800 гр / кв.м), яка і визначає ступінь її «пухнастості» і міцності. Розрізняють односторонню махру і двосторонню (в залежності від сторін, на яких є петлі). Висота петель може бути різною: чим вони вищі, тим більш об'ємна тканина, і навпаки. Завдяки чергуванню висоти петель на матеріалі можна створювати найрізноманітніші малюнки (вдавлені або опуклі). Існує також стрижена махра (або велюр), яка відрізняється особливою м'якістю і делікатністю.

Переваги тканини махра

Махра оптом Україна воліють, тому що ця тканина має ряд переваг: приємна при носінні, м'яка, добре зберігає тепло і поглинає вологу, має гіпоалергенні властивості, що робить її абсолютно безпечною для людей з чутливою і проблемною шкірою, а також для дітей .

Область застосування махорки

Тканина махра оптом   переважно застосовується для виготовлення домашнього текстилю та одягу. Одностороння тканина використовується для пошиття махрового постільної білизни, рушників і для перетяжки різних поверхонь. Двостороння махра знайшла своє застосування для пошиття & nbsp; банних халатів, теплих ковдр і пледів, а також одягу, в т.ч. дитячої.

Догляд за махрою

Махра вимагає делікатного догляду: прати її необхідно при сприятливих режимах прання, з використанням пом'якшуючих засобів, окремо від інших грубих тканин та одягу з гачками або застібками. Полоскати махрові вироби необхідно у великій кількості води, а віджимати при невеликій кількості оборотів пральної машини (не більше 800).

Де купити махру оптом в Україні?

Купити махру оптом в Україні можна в нашому інтернет-магазині «Текстиль Плаза». Ми пропонуємо великий асортимент махрових тканин різного розміру і квітів, які підійдуть для виготовлення домашнього текстилю та одягу. Весь товар виконаний відповідно до європейських стандартів якості, має довгий термін служби і доступний за ціною.

Ми в соціальних мережах
0